Zpět18.10.2016

RK MonoLine - nová řada lineárních vedení

Firma RK Rose+Krieger doplňuje svůj sortiment lineárních vedení o novou řadu vhodnou pro střední zatížení. RK MonoLine je momentálně dostupná v nejpoužívanějších velikostech 40 a 80 mm. Dodává se ve dvou vyhotoveních – verze s řemenem a verze bez pohonu (pouze manuálně posuvný vozík). Rozměr 80 s řemenem vydrží zatížení až do 4100N, může dosahovat rychlosti až do 10m/s, přípustné zrychlení až do 20m/s2.

Lineární vedení RK MonoLine nabízí variabilní způsob montáže motoru k samostatnému vedení. Místo uchycení motoru není definováno výrobcem , ale umožňuje zákazníkovi si určit, kde a jak bude potřebovat motor uchytit. Držáky v profilu vedení umožňují maximální flexibilitu montáže vedení výsledné konstrukci. Taktéž nabízejí zákazníkovi velmi jednoduchou fixaci příslušenství – jako například koncové spínače.

Zatížení na vozíku je bezpečně uchycené pomoci speciálních závitových pásků, které jsou dostupné jako příslušenství. Pro uživatele to znamená ulehčení při konstrukci zařízení, redukce montážních nákladů a rychlejší montáž. Na boku vozíku se nachází mazací body , které umožňují jednoduchou údržbu (doplnění maziva) v každém místě lineárního vedení. To zároveň nabízí benefit pro koncového uživatele, centrální mazací bod zkracuje čas potřebný na údržbu.

Firma Eling Bohemia s.r.o. , jako zástupce RK Rose+Krieger pro Českou Republiku , nabízí pro svoje zákazníky i technické poradenství. Pošlete nám Vaše základní požadavky, následně Vám můžeme doporučit vhodný typ lineárního vedení pro Vaší aplikaci.

RK MonoLine – nová řada lineárních vedeníRK MonoLine – nová řada lineárních vedení

Copyright © 2024 Eling s.r.o. | Impressum