Zpět12.5.2016

NOVÁ BOPLA AR APLIKÁCIA

BOPLA vydala THE RED BOOK COMPACT interaktivní produktový katalog. Umožňuje díky použití BOPLA AR (augmented reality) aplikace vidět výrobky trojrozměrně na Vašem smartfóne nebo tablete. Na několika sto stranách katalog THE RED BOOK prezentuje kompletní sortiment výrobků firmy BOPLA. Navíc je teď k dispozici i 40-stranová kompaktní verze vlastního katalogu. Inovativním způsobem a v kombinaci s mobilní BOPLA AR aplikací umožňuje THE RED BOOK COMPACT interactive čtenářovi prozkoumat BOPLA výrobky v 3D a nebo jako video klip.

Použití aplikace je jednoduché . Uživatel si stáhne aplikaci BOPLA ARiOS App Store, nebo z Google Play Store pro uživatele Androidu.

Na ulehčení hledání aplikace můžete využít QR kód, který se nachází na vnitřní straně obálky katalogu. Stačí naskenovat kód a stáhnout aplikaci. V aplikaci si čtenář vybere „AR-SCAN“ z menu. Po podržení smartfónu nebo tabletu nad katalogem nad ilustrací výrobku , která obsahuje malý AR+ symbol se tento výrobek na obrazovce „probudí k životu“.

THE RED BOOK COMPACT interactive poskytuje kompletní přehled výrobního sortimentu firmy BOPLA. Nabízí například skříňky BoTouch, které slouží na integraci dotykových displejů, univerzální sérii Filotec , která nabízí víc než 100 standardních variant , pevné hliníkové BocubeALU krabičky, které jsou vhodné především do náročných podmínek.

V případě zájmu o bezplatný vlastní výtisk katalogu THE RED BOOK COMPACT interactive nás kontaktujte na adrese eling@eling.cz, případně si můžete stáhnout digitální verzi PDF.

the_red_book_com­pact_88112503_G­B.pdf (5,8 MB)

Copyright © 2024 Eling s.r.o. | Impressum