Zpět22.9.2022

Bez skvrny – BOPLA skříňky pro medicínskou techniku

Hygiena hraje v medicínské technice obrovskou úlohu. Z tohoto důvodu musí mít ve všeobecnosti skříňky používané v tomto odvětví jednoduše čistitelné povrchy bez okrajů, kde se zachytávají nečistoty. Je to mimořádně důležité pro diagnostické přístroje a zařízení používané na operačních sálech. Týká se to i periferních zařízení používaných na zaznamenávání dat v laboratořích anebo pro výzkumné účely. Kvůli zabezpečení ochrany před bakteriemi můžou být skříňky vybaveny antimikrobiálními membránovými klávesnicemi a dekorativními fóliemi

Jako doplněk k jednoduše čistitelným povrchům, atraktivní design, dobrá ergonomie a příjemný povrch jsou požadovány především pro kosmetické zařízení jako manikúra anebo pedikúra, ale také i pro zařízení ovládání v rukách pro ovládání polohovacích postelí, alarmy a pohotovostní volací systém.

V každém případě je potřebný efekt čistoty a svěžesti s jasnými barvami. Na toto jsou ideální naše světlo-šedé skříňky Bopla. Samozřejmě na požádání dokážeme nabídnout i jiné barevné řešení, zahrnující například bílou, světle růžovou anebo světle tyrkysovou.

Copyright © 2024 Eling s.r.o. | Impressum