Zpět14.4.2020

Dodávame respirátory FFP2 (KN95)

Respirátor FFP2 (KN95) bez výdechového ventilu

Jednorázový respirátor třídy FFP2 ( KN95) bez výdechového ventilu. Respirátory jsou certifikovány pro prodej v Evropské unii a byly testovány v laboratořích v České republice (Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i. ) a v certifikované zkušebně BSI Group The Netherlands B. V. v Holandsku. Naše společnost je vedená u České obchodní inspekce jako oprávněný dodavatel tohoto výrobku na trhu České Republiky.

Respirátory splňují kvalitativní požadavky na ochranu třídy FFP2 podle normy ČSN EN 149+A1 a jsou vhodné na použití jako ochrana před Covid-19 pro pracovníky ve zdravotnictví, veřejné správě, policie, pracovníky klientských center, domovů sociálních služeb a všech lidí, kteří přicházejí do styku s větším počtem osob.

Poskytuje ochranu před pevnými částicemi, aerosolem a ním přenášenými mikroorganizmy.

Nabízené respirátory jsou určené na jednorázové použití. Upínají se gumičkami za uši, jsou velmi pohodlné na nošení a prodyšné, vyrobené z nedráždivého materiálu, bez zápachu. V horní části respirátoru se nachází kovová výztuž na přizpůsobení respirátoru tvaru tváře.

Respirátory jsou balené v krabici po 50 ks, v rámci 1 krabice jsou balené po 10 ks. Minimální odběr po 10 ks.

Respirátor dodáváme ve dvou různých designech se stejnými vlastnostmi (vyhotovení „C“ a „Willow“). Možnost výběru konkrétního typu, třeba uvést při objednávce.

Cena : 40,49 Kč bez DPH ( 48,99 Kč s DPH) / 1 ks, možnost množstevních slev

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na č. tel.: +420 572 549 9­35 nebo na e-mailu eling@eling.cz.

Použití

  • Respirátor zakrývá ústa, nos a bradu. Na tvář se upevňuje dvěma pružnými úpony za uši. Tyto je možné zkrátit vytvořením uzlíků a přizpůsobit svojí tváři. Správně nasazený respirátor se při nádechu viditelně přisává k tváři! Volně upevněný respirátor plní svojí úlohu jen omezeně!
  • Před nasazením respirátoru si důkladně umyjte ruce. Uchopte respirátor rukou za vnější stranu, přizpůsobte si kovovou výztuž okolo nosu a druhou rukou si upevněte úpony za uši. Nikdy se nedotýkejte respirátoru na vnější straně, mohlo by dojít k jeho kontaminaci. Po dobu nošení se vyhýbejte zbytečnému dotýkání respirátoru. Při snímaní respirátoru postupujte opačným postupem, sejměte úpony z uší a sundejte respirátor z tváře. Vyhoďte použitý respirátor do koše a důkladně si umyjte ruce.
  • Respirátor je jednorázový s dobou používání maximálně 8 hodin, anebo dokud nezvlhne od dýchání, maximálně však do doby než jej sundáte z tváře.

Skladovaní

Originálně zabalené výrobky skladujte při teplotě –5 až 20°C, vlhkost vzduchu do 50% v nekontaminovaném prostředí. Skladovatelnost je 3 roky. Výrobky z individuálního obalu smí vybalit až konečný uživatel!

Likvidace

Použitý respirátor vložte do plastového obalu, uzavřete ho a vyhoďte do smíšeného komunálního odpadu.

Respirátory FFP2 (KN95Respirátory FFP2 (KN95Respirátory FFP2 (KN95Respirátory FFP2 (KN95Respirátory FFP2 (KN95Respirátory FFP2 (KN95

Respirátor FFP2(KN95) produktový list Eling Bohemia.pdf (258 kB)

Copyright © 2020 Eling s.r.o. | Impressum